Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Boğulmak
boğulduğunu görmek

Rüyada Boğulmak

Kişi bir suda boğulduğunu görürse, işlediği bir günah neticesinde içindeki vicdan azabını dindiremeyecektir. Boğulmadan suya batıp çıktığını görmek, dünya işleriyle çok fazla ilgilenip ahıretliğini unuttuğunun işaretidir. Dinden uzaklaşan kimseye yorulur. Yanlışlıkla suya düşüp boğulduğunuzu görürseniz eğer kendinize şu soruyu sormalısınız. Ben ne yaptım. Mutlaka birilerine yaptığınız olumsuz davranışlar neticesinde zarar vermişsinizdir. Bu rüyada kişiye işaret niteliğindedir. Aynaya bakıp müzakere edilmesi gereken bir döneme girilmiş demektir. Bazı yanlışlar yapıldığına işaret niteliğinde bir rüyadır.  Böylelikle birey kendisini sorgulayarak Allah’a yönelecek ve yaptığı yanlışların farkına varıp düzelecektir.

Denizde Boğulduğunu Görmek

Büyük işlere kalkışıp altından kalkılamayacak kadar zor durumlarla karşı karşıya kalınıp yenilgiye uğranılacağına işaret eder. Boğulduğunuz su bulanıksa sıkıntıların uzun süre devam edeceği, temiz ise hayırlı güzel haberlerle sevinç yaşanacağına işarettir. Sizi birinin denize attığını gördüyseniz şayet, etrafınızda sizi doğru yolunuzdan çıkartmaya çalışan yanlış insanların varlığının habercisidir. Denizde boğulmak üzereyken kurtarıldığınızı görürseniz, devlet kapısında bir işiniz beklemekte ise bu konuyla alakalı yardım alarak sonuca bağlayacaksınız.

Rüyada İple Boğulmak

Rüya sahibinin iş ve aile hayatında zor zamanlar geçirdiğinin bir göstergesidir. Bazı şeylerin düzene girmesi için biraz zamana ihtiyaç var. Sabrederek doğru yoldan ayrılmamak gerekir.

Kumda Boğulduğunu Görmek

Bu rüyada genel anlamda boğulmakla aynı işarettedir. Kişinin hayatı yolunda giderken birden bire bazı şeylerin tepe takla olacağına yorulur. Sıkıntılı günlerin başlayacağı ve aynı zamanda bir ortaklık söz konusuysa zarara uğrayacağınız anlamına gelir.

Rüyada Birinin Elleriyle Boğduğunu Görmek

Sizi boğduğunu gördüğünüz kişiden bir darbe göreceğiniz ve bunun sonunda çok canınızın sıkılacağına yorulur. O kişi tarafından sıkıntılarınız artacak hakkınızda insanların yanlış düşünmelerine sebep olunacaktır.

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.