Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Ağlamak Göz Yaşı Dökmek
rüyada ağlamak göz yaşı dökmek
rüyada ağlamak göz yaşı dökmek

Rüyada Ağlamak Göz Yaşı Dökmek

Rüyada ağladığını gören kişi genel de herkes tarafından bilinen tam tersini yaşayacak olması yani sevineceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi bir takım sıkıntıların içinde kendisini koyamadığı bir yerdedir ve mutlu muyum, mutsuz muyum? Demekten kendini alamadığı günler geçirmektedir. Karmaşık bir ruh halinde olunduğunun işaretidir. Rüya sahibi kendisini ağlarken görmüşse eğer, beklentilerinin olumlu yönde gerçekleşerek kendisini kötü durumdan kurtaracağı anlamına gelmektedir. İsteklerinin gerçekleşeceği ve bundan dolayı çok mutlu olacağının habercisidir bu rüya. Aynı zaman da rüya sahibi uzaklardan birinden beklediği bir müjdeli haber de alacaktır. Çok özlediği beklediği bir kimsenin aniden gelmesiyle mutluluğa kavuşacaktır.

Rüyada Göz Yaşı Döktüğünü Görmek

Oldukça güzel bir rüyadır. Yaşanılacak sevincin ikiye katlanacağının habercidir. Gerek iş, gerek sosyal hayat, gerek aile hayatında kişiyi güzel günlerin beklediğinin habercisidir. Rüya sahibi elde etmek istediği bütün güzelliklere çalışarak kolaylıkla ulaşacaktır.

Rüyada Haykırarak Sesli Ağlamak

Rüyasında bağıra bağıra dövünerek ağladığını gören kişi iş hayatında biraz zaman alsa da başarılı güzel bir kariyer sahibi olacaktır. Özel hayatında kişi beraber olduğu kişiyle küçük çapta bir tartışma yaşayacak, sonrasında karşılıklı konuşularak tatlıya bağlanılacak. Her rüya kişiden kişiye, ruh haline göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin deneyimlemelerime göre rüyasında bağırarak, haykırarak ağladığını gören kişi bulunduğu sıkıntılı durumdan çıkmak için kendisini ruhen içine kapatmış dışarıya sıkıntısını anlatamayan kişilerin gördüğü rüyadır. Sonucunda yaşayacağı şeyler can sıkıcı olabiliyor. Zamanla bu can sıkıcı durum unutularak üstü kapanarak kişi yaşamına onu üzen sıkıntılarının hiç var olmamışcasına devam edebiliyor şeklinde de yorumlanabilmektedir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.