Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada İğne Görmek
rüyada iğne görmek

Rüyada İğne Görmek

Bu rüyada bazı rüyalarda olduğu gibi genel bakış açısıyla değerlendirilmesi gereken bir rüyadır. Bekar bir genç kız için dikiş iğnesi görmesi hayırlı bir evlilik yapacağı ve huzurlu mutlu sıkıntısız bir hayat süreceğine işaret eder. Evli bir insanın dikiş iğnesi görmesi, içinde bulunduğu sıkıntıdan bir süre çıkamayacağı anlamında yorumlanır. Rüyada kendisine iğne battığını gören kişi sıkıntıya dara düşecektir. Üzücü bir takım haberler alacaktır. Canını sıkan olayların içinde bulacak kendisini. Vücudunun çeşitli yerlerine saplanmış iğneler görmesi, bazı duyduğu can sıkıcı dedikodulara karşılık vermemesi gerektiğinin susarsa kötü bir durumla karşılaşmayarak kazanan taraf olacağının habercisidir. Böyle davranarak kalp kırmaması gerektiğinin göstergesidir.

Rüyada Toplu İğne Görmek

Kişinin geçmişte yaptığı bazı hatalardan ders çıkararak doğru olanı yapacağı doğru yola yöneleceğini işaret eder.

Rüyada Enjektör Görmek

Bir diğer adıyla şırınga, pek hayra yorulan bir rüya değildir. Rüya sahibi bazı sorunlara karşı direnmek zorunda kalacaktır. Kısa süreli hastalık geçirilmesinin habercisidir.

Rüyada Dikiş Diktiğini Görmek

Bu rüya kişinin kısmetinin açık olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin yüzü gülecek, sevindirici haberler alacak demektir. Huzur, mutluluk her daim bu kişiyle olacaktır.

 

 

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.