Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Kardeş Görmenin Anlamı
rüyada kız kardeş
rüyada kardeşini görmek

Rüyada Kardeş Görmenin Anlamı

Rüyada Kardeşini Görmek

Rüya sahibinin çevresindeki eşi, dostu, yada kardeşlerinin onun desteğine, sevgisine muhtaç olduğunun işaretidir. Sevdiği insanlara vakit ayırması gerektiğiyle ilgili mesaj niteliği taşıyan bir rüyadır.

Rüyada Kız Kardeş Görmek

Kız kardeş görmek, kişinin var olan kardeşlerinin kendisinden sevgi, alaka beklediğinin habercisidir. Aynı zamanda görülen kardeş de olabilir görülmeyen de bir kardeşin kendisinin yanında olmasını beklediği, aranıp hal hatır sorulmasını beklediğinin işaretidir. Kız kardeşler erkek kardeşlere nazaran daha yakındırlar birbirlerine bu bağın aynı şekilde devam etmesi temenni edildiği manasına gelir. Rüyayı gören kişi kardeşlerine daha yakın olmalı, sevgi ve saygıyı her zaman hissettirmeli birbirlerini yalnız bırakmamalıdırlar. Aile bağlarını sağlamlaştırmak adına kişiye bir işaret niteliği taşır bu rüya. Aynı zamanda kişinin darda olduğu bir anda hiç ummadığı kişiden bir yardım görmesi de söz konusudur.

Rüyada Erkek Kardeş Görmek

Erkek kardeş maddi anlam taşıyan bir rüyadır. Hayırlı, güzel haberlerin alınacağına yorulur. Kişi kendi öz kardeşini rüyasında görürse kendisine mutluluk veren bir olayla karşı karşıya kalacaktır. Maddi anlamda çekilen sıkıntıların biteceğinin de işaretidir. Erkek kardeş aynı zamanda kişinin yakınlarından, akraba yada arkadaşlarından birinden güzel bir haber alacağını da haber verir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.