Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada eşinin halasının evinde olmak,rüyada kazak hırka mont görmek

Rüyada eşinin halasının evinde olmak,rüyada kazak hırka mont görmek

Değerli okurumdan gelen;

Merhaba ben ruyamda eşimin halasının evinde uyurken halası beni uyandırıyor elinde kazaklar yelekler var bana bunlardan birisini seç qel diyor ben içinden yeşil bir kazak alıyorum eşimimde boz bi remkde mont alıp deniyor ne anlama geliyor

Sevgili okurum;

öncelikle genel anlamda değerlendirmek gerekirse, baba tarafından yoldan gelecek birinin varlığının habercisidir. Sanırım bir misafir geliyor. Kazak hırka tarzı giysilerin giyilmesi sıkıntıdır.

Fakat bazen renginden dolayı farklı değerlendirilir. Yeşil murattır. Yani dilediğiniz çok istediğiniz bir şey var ve bunun gerçekleşmesine az kalmış demektir. Boz renk soğuk bir renktir. Eşinizin belli belirsiz canını sıkan bir şeylerin varlığının göstergesidir.

Hala görmek, hala evi görmek şu şekildedir:

Rüyada Hala Görmenin Anlamı

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.