Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Boşandığını Görmek
boşanmak görmek
rüyada boşandığını görmek

Rüyada Boşandığını Görmek

Rüyayı gören kişi eğer evli ise, maddi anlamda karı koca bayağı dara düşeceklerinin habercisidir. Rüyada boşanmaları için geçerli bir neden sunularak boşanma gerçekleştiyse eğer, her iki kişinin de gelirinin oldukça artacağına işaret eder. Şayet eşler kavga ederek boşandığını görürse, yolunda gitmeyen ne varsa hayatlarında düzene girmeye başlayacaktır. Kazançları artacaktır.

Rüyayı gören erkek ise, kişinin iş hayatında yenilikler olacağı kazancının artacağına, gören eğer kadın ise, aile hayatında tartışmalara davetiye çıkaracak olayların yaşanmasına işaret eder. Rüyayı gören kişi bekarsa sevgilisinden ayrılacaktır.

Rüyayı görenin hayatında kimse yokken herhangi biriyle boşandığını görmesi, hayatına yakın zamanda uzun soluklu olmayacak bir insanın gireceğinin habercisidir.

Çalışan kimselerin böyle bir rüya görmesi iş yerinde yaşanacak huzursuzluklara haberci sayılmaktadır. Şayet kişi başarıya ulaşmak için adım atarsa aklını kullanarak kazancını artıracak işlere imza atabilir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.