Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Sinemada Olduğunu Görmek
rüyada sinemada olduğunu görmek
rüyada sinemada olduğunu görmek

Rüyada Sinemada Olduğunu Görmek

Rüyada kendinizi sinemada görmeniz, kalabalık ortamlarda bulunacağınız sosyal bir takım aktivitelere katılacağınıza işaret eder. Rüya sahibi arkadaş dost çevresinden uzak kalmış ve asosyal olmuş anlamına da gelmektedir. Kabuğundan çıkması sosyalleşmesi gerekmektedir. Bu rüya aynı zaman da yakın zamanda kalabalık bir dost aile grubuyla iletişime geçilip bazı konuşmaların yaşanacağına da işaret eder. İzlenen filmin durumuna göre bu ortamlarda konuşulan konular can sıkıcı mı yoksa daha iyi günlerin habercisi midir sonuç ona göre değişmektedir. Film konusu üzücü ise, canınızı sıkacak bir takım olaylar yaşayabilirsiniz, konusu eğer sizi neşelendiriyor ise, hayatınızda daha da güzel şeylerle karşılaşacağınızın habercidir. Kendisiyle beraber başkaları da yanındayken sinema da olduğunu görmek yanında gördüğü kişiyle bir iş ortaklığı yada bir davet kavalyeliği söz konusudur.

Rüyada Sinema Bileti Görmek

Bu rüyayı gören kişinin takdir edilir şeylere imza attığı, ailesi, yakın çevresi tarafından sevilen ve el üstünde tutulan kişi olduğunu işaret etmektedir. İş çevresinden saygın ve başarılı kimseler şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Sinemada Film İzlediğini Görmek

Kişinin çevresinin oldukça geniş ve kendisine yardım konusunda son derece titiz kişilerin varlığına işaret eder. Rüya sahibi hiç bir zaman yalnız kalmaz başı ne zaman sıkışsa mutlaka yakınlarında bir yerlerde onunla ilgilenecek kişilerin olduğunun habercisidir.

Rüyada Sinema Salonu Görmek

Rüya sahibinin bir süre sonra kalabalık ortamlara gireceği ve burada kendisiyle yakından ilgilenecek bir takım kişilerin varlığı ve bu ortam da göreceği saygıyı işaret etmektedir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.