Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Kiraz Görmek
kiraz toplamak
rüyada kiraz görmek

Rüyada Kiraz Görmek

Rüyada görülen kiraz oldukça güzel anlamlar içerir. Rüya sahibinin aklında olan bir çok işin yakın zamanda gerçekleşeceğinin habercisidir. Çevresindeki insanlar tarafından sevilen bir kimse olduğunun habercisidir. Kiraz; bereket, bolluk, huzur, mutluluğu temsil eder.

Rüyada Kiraz Topladığını Görmek

Rüyada toplanan kiraz, kısmettir. Rüya sahibinin çevresinde kendisine yararı olan, menfaatini düşünen kimselerin olduğunun habercisidir. Görülen rüya, meyvenin mevsiminde görüldüyse çok hayır getirecek, beklentilerin gerçekleşecek olması ve aynı zamanda bol kazanç sağlayacak bazı ortaklıklara girişim yapılacağının habercisidir. Kişinin hayatına hayırlı bir kısmetin gireceği ve huzurlu bir hayat süreceğinin habercisi sayılır.

Rüyada Kiraz Yediğini Görmek

Rüya sahibinin hayatına dair bazı atılımlarının olacağının habercisidir. İçinde bulunduğu yada farkında olmadan bulunacağı bazı zorluklardan kolaylıkla kurtulacağına yorulur. Sadece maddi anlamda değil, manevi anlamda da kişi ferahlayacaktır. Uzun zamandır hayalini kurduğu her şeyin kısa zamanda gerçekleşeceğinin habercisidir. Aynı zamanda müjdeli haberler alınacaktır.

Rüyada Kiraz Ağacı Görmek

Görülen bu rüya, kişinin ailesinin, sevdiklerinin, eş ve dostlarının güzel bir hayat geçireceğinin habercisidir. Kırmızı kiraz tez vakitte kavuşulacak mutluluk işaretidir. Hayali kurulan her şeye yakın zaman da kavuşulacaktır. rüya sahibi hem kendisine hem de çevresindeki insanlara fayda getirecek bir takım işler başaracaktır.

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.