Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Kan Görmenin Anlamı

Rüyada Kan Görmenin Anlamı

Rüyanızda ne görürseniz görün içine kan girdiyse eğer, o rüyayı baştan sona yok saymanız gerekir. Doğru yorumlama yapabilmeniz için kan görülen rüyayı hiçe sayıp o rüyanın anlamsız olduğunu var saymanız gerekir. Kan görmek, rüya boyunca görüleni bir kenara bırakıp, tek taraflı düşünmeye iter bizi. sıkıntılı günlerin başlangıcının habercisidir. Bazı olumsuzlukların yakanıza yapışacağına yorulur. kimi yorumculara göre kan görmek, hastalıklardan kurtulmayı simgelemektedir

Kan, çok hayırlı sayılan bir rüya değildir. Arkanızdan iş çeviren kişilerin varlığının habercisidir. Çalışan kişi için kan görmesi, helal yoldan kazanılmayan, yalanla dolanla kazanılan paraya işaret eder.

Rüya sahibi geçmişte birilerini üzecek bir şeyler yaptıysa eğer, o anları ve üzdüğü insanları hatırlayarak üzülecektir. Aynı zamanda kan aldırmak mal varlığının azalacağına işaret eder.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.