Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada tanıdığı birinden kız bebek aldığını görmek

Rüyada tanıdığı birinden kız bebek aldığını görmek

Değerli okurumdan gelen;

Rüyada tanıdığı bir karı kocadan kız bebek aldığını görmek

Ruyamda Tanıdığım karı koca birisi bana kız bebek veriyor bebegin kulaklarında top kupede var ne anlama geliyor

Bu rüya oldukça anlamlı bir rüyadır. Kız çocuk bollu berekettir. Bunu size birinin vermesi bolluk bereketinizin o kişilerin de elinden geçeceği anlamına gelir.

Rüyada size birinin kız bebek vermesi aynı zamanda evli kimse için, bir bebek haberi, bekar kimse için evlilik haberi demektir. Çocuğu sizin kucağınıza verdiklerinden bu bebek haberi sizden gelecek demektir. Bebeğin kulaklarında küpe olması, ferah güzel bir hayat sürmeniz anlamına gelir.

Dini anlamda bağlı kimselere yorulur.Aynı zaman da bir işe adım atmadan önce ailesinin de fikirlerini alan kimselerin gördüğü rüyadır.

Allah hayırlara çıkartsın.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.