Anasayfa / Rüya Tabirleri / Sizden gelen rüyalar

Sizden gelen rüyalar

Merhaba ben rüyamda komşumuzun evinde terasta komşumuzun kızıyla sohbet ediyordum bana hani daha senin bebeğin yok mu? yaşın geçince olmaz diyordu ben de ona ben iki kere düşük yaptım kendimi toparlamam lazım diyorum ve bir yanda eşim yanımda uzanmış bir şekilde yanımda beliriyor ve uyuyordu eşimi uyandırmak için yanı başımdan kar alıp eşimin ağzına sürdüm ve azıcık yedi eşim orada uyandım ne anlama geliyor.

Değerli okurumdan gelen rüya şu şekilde yorumlanır:

Öncelikle açık havada sevdiğiniz komşunuzla oturuyor olarak kendinizi görmeniz oldukça güzeldir. Aydınlık günlerin habercisidir. Rüyayı gördüğünüz evin çatısındaki kişilerden bir yardım göreceksiniz. Bazen bazı konularda destek almak, yol gösterilmek istendiğinde başvurduğunuz kişilere yorulur. Komşunuzu görmeniz sığınacak bir dostunuzun çevrenizin olduğunu işaret eder. Bebek mevzusu konuştuğunuzu görmek, günlük hayatınızda bebek isteyip istemek konusundaki kararlarınızı netleştiremediğinizi gösterir.  Bu tarz rüyalar çoğu zaman kişinin yaşadığı şeylerin istek arzularının kararlılık veya kararsızlığınızın yansımasıdır. Çocuk isteği duyduğunuz ya olmazsa diye tereddütte olduğunuz bir dönemdesiniz demektir. Eşinizin yatakta olduğunu görmeniz bir yol habercisidir. Ya siz bir yolculuk yapacaksınız yada farklı şehirden bir misafiriniz gelecektir. Kar mevsiminde görüldüğü için oldukça güzeldir. Hayırlı haberlere müjde niteliği taşır. Eşinizin dilediği istediği bir şey var bu gerçekleşecektir. Aynı zamanda uyuyan bir kişiyi uyandırdığını görmek, üstünü kapattığınız bir konunun tekrar gündeme geleceğinin habercisidir.

Sevgilerimle

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.