Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada koyun görmek

Rüyada koyun görmek

Değerli okurumdan gelen rüya;

Eşimin abisi ruyasında dagda koyun otlatıyor muş ve kurt koyunun birini almış götürüyor muş peşine bagırmış koyunu bırakmış kurt koyunların yanındaki kopek kurdun yanına gitmiş kurdun karnının altından gecmiş orda uyanmış ne anlama geliyor.

Genel anlamda ele almak gerekirse; rüyada bekar bir kimsenin koyun görmesi eşe, evli kimsenin koyun görmesi çocuk habercisidir, Evlat yada eş hayırlı olacaktır.Varlığına varlık katacak bereketiyle gelecektir. Kurt koyuna el süremediği için olumsuz bir durum söz konusu olmayacaktır. Rüyayı gören kişinin hayırlı bir evliliği evliyse hayırlı bir evladı olacaktır.

detay için linkten yazımı da okuyabilirsiniz.

Rüyada Koyun ve Keçi Görmenin Anlamı

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.