Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Süt Görmek
rüyada süt görmek

Rüyada Süt Görmek

Rüyada süt görmek dünyalıktır. Eskilerimiz rüyasında süt görenlerin dünya malına sahip olacaklarını derlerdi. Çok anlamlı ve çok güzel bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişinin geliri artacak daha ferah bir hayat sürecek demektir. Çok fazla emek vermeden elde edilen gelire işaret etmektedir. Bekar bir kimse için rüyasında süt görmesi yapılacak bir evliliğe, evli bir kimse ise hayırlı sağlıklı bir evlat şeklinde yorumlanır.

Rüyada Süt İçtiğini Görmek

Rüyada içilen hayvan sütü iş hayatındaki başarıyı ve bunun devamında mutluluğu işaret etmektedir. Kişi dünya nimetlerinden sonuna kadar istifade edecek ve rahat bir hayat sürecektir.

Rüyada Hayvandan Süt Sağdığını Görmek

Dünyevi işlerle haşır neşir olmaya, maddi anlamda gelir kaynakları bulmak için çaba harcamaya işaret eder. Kişinin bu çabasının boşa çıkmayacağı gelirinin oldukça artacağını haber verir. Geçim sıkıntısından uzak rahat bir hayat geçirileceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Biberonla Süt İçirdiğini Görmek

Rüyada Biberonla Süt İçirdiğini Görmek

Bu rüya Rüya sahibinin uzun zamandır istediği ama gerçekleşmediği bir arzusunun yakın zamanda gerçekleşeceğine işaret eder. Dileğinin olması için verdiği çaba boşa gitmemiş olacak ve sonuca çok sevinecek. Rüya sahibi çevresi tarafından sevilen, eli açık fedakar, yardım sever bir insandır. Allah kişinin yaptığı iyilikleri karşılıksız bırakmayacaktır. Aynı zamanda rüya sahibi maddi anlamda dara düştüğünde imdadına yetişecek bir gelir elde edeceği anlamına da gelmektedir.

Rüyasında Göğsünden Süt Emzirdiğini Görmek

Bir kadının göğsünden çocuk emzirdiğini görmesi imanının gürlediği anlamına gelir. Yani rüya sahibi AllahTealaya karşı görevlerini yerine getiren ibadetlerini yerine getiren ve Allah katında iyi bir yere gelmiş hayırlı bir kul olarak yorumlanır. Rüya sahibi bir birey olarak da düzgün kişilikli ve ahlaklıdır. Bu rüyayı gören kişiler çevresindeki insanlara dikkat etmelidir. Çekemeyen insanların varlığına işaret de etmektedir. Rüya sahibi kendisine dikkat etmeli korumalı kollamalıdır.

Rüyada Pis Süt Görmek

Kişinin elde ettiği gelirine haram kazancın girdiğine işaret etmektedir. Rüya sahibi yaptığı olumsuz davranışlarla yanlış yola sapacak ve çevresi tarafından dışlanan kişi olacaktır.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.