Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Kendi Eşiyle Tekrar Evlendiğini Görmek

Rüyada Kendi Eşiyle Tekrar Evlendiğini Görmek

Sizden gelenler;

Rüyamda eşimle farklı bir şehirdeyiz. Beraber ve mutluyuz. Eş dost akrabalarımızda var. Şuan görüşmediğimiz kırgın olduğumuz bazı akrabalarımızda yanımızda kalabalık bir yerdeyiz. Saçlarım kısa ve koyu renk. Biçimsiz gözüküyor. Ben ve eşim çok mutluyuz. Evleniyorduk. Sessiz bir düğün ve kalabalık bir ortamdayız. Bana kelepçe şeklinde bilezikler takıldı. Görüşmediğimiz akrabalarımızda takı taktı. Ellerini öptüm. Düğüne özel giyinmemiştik sıradan kıyafetlerleyiz. Farklı şehirde olduğumuzdan misafirler kendi oturdukları yere gittiler. Benim kız kardeşim ve annem gitmedi. Bizimle birliktelerdi. Bu şekilde gördüm yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada Kendi Eşiyle Evlendiğini Görmek

Sevgili okurum, öncelikle mevcuttaki eşinizle tekrar evlendiğinizi görmeniz çok güzeldir. Eşinizle olan iletişiminizin çok güzel olduğuna yorulur. Ailenizle, eş dost, akrabalarınızla çok fazla vakit geçiremediğiniz bazı kırgınlıkların olduğu ve bunların güzel neticeleneceği şeklinde yorumlanır. Saçlarınızın kısa kesimli görünmüş olması canınızı sıkan size sıkıntı veren şeylerden kurtulacağınız anlamına gelir.

Bilezik takılması, takı takılması, size bu hediyeleri veren kişilerin sizin hakkınızda güzel şeyler olumlu şeyler konuştuğu anlamına gelir.

Bu rüya aynı zamanda kişinin iş, aşk, maddi, manevi daha güzel şeyler yaşayacağı anlamına gelir. Maddi anlamda beklenmedik bir gelişme, iş anlamında mertebe yükselmesi de demektir. Rüya sahibi şimdiye kadar beklediği umduğu bir çok şeye kavuşacaktır. Eşi kendisine daha da ilgi alaka gösterecektir. Aile hayatında güzel gelişmeler yaşayacaktır.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.