Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Hala Görmenin Anlamı

Rüyada Hala Görmenin Anlamı

Rüyada Hala Görmek

Rüyada görülen hala baba tarafından gelecek hayır yada şerre yorulur. Baba tarafından olan bir akraba yada yakınınız size ya yardım edecek yada sizi üzecek bir duruma girmenize sebep olacaktır.

Bazende güzel haber hayırlı kazanç sağlayacağınız bir iş elde edilecek para anlamına da gelmektedir.Rüya sahibi yaşadığı sıkıntılardan kurtulacaktır. Bazı olumsuzlukların karşısında dik durmanızı sağlayacak gücü elde edeceksiniz.

Rüyada Hala İle Kavga Ettiğini Görmek

Genel anlamda rüyada kavga ettiğinizi görmeniz, kavga ettiğiniz kişiden bir konuda destek göreceğiniz anlamına gelir.Bu destek her zaman gözle görülür bir destek olmayabilir. Siz hiç hissetmemiş olsanız da bu kişi size dolaylı yoldan iyilik yapmıştır demek.

Rüyada Hala Olduğunu Görmek

Bu kişinin iyimser, yardım sever bir kimse olduğunu gösterir. Zor durumda olan kimselere yardımda bulunacağı anlamına gelir. Çevresinde sevilen yardımlarıyla anılan insancıl kişiye yorulur.

Rüyada Halasının Öldüğünü Görmek

Baba tarafından birisinden hoşuna gitmeyen can sıkıcı haberler alacağına yorulur.

Rüyada Hala Evi Görmek

Rüyada halanızın evinde olduğunu görmeniz, hayatınıza iyi sayılmayacak kadar kötü kalpli birinin gireceği anlamına gelir. Aynı zamanda haneye girecek bu kişinin yüzünden anne yada baba ile tartışmaya sebebiyet vereceği şeklinde de yorumlanır. Bu tartışmadan sizin haklı olduğunuz anlaşılacaktır.

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.