Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Farklı Şehirde Olduğunu Görmek Ne Demek?
Rüyada Farklı Şehirde Olduğunu Görmek Ne Demek?
Rüyada Farklı Şehirde Olduğunu Görmek Ne Demek?

Rüyada Farklı Şehirde Olduğunu Görmek Ne Demek?

Rüyada farklı bir şehirde olduğunuzu görmeniz demek, sizin ilim ve bilimle ilgilenen alim derecesinde bilgi dolu olduğunuz anlamında yorumlanır. Rüyayı gören kişi ufku açık öğrenmeye ve var olan bilgi birikimini daha da geliştireceği şeklinde yorumlanır.

Bu rüya bir kaç şekilde de anlamlandırılabilir. Örneğin kişinin yaşadığı çevreden ve çevrenin insanlarından, çalıştığı ortamdan sıkıldığı ve bu ortamlardan kendisini soyutlamak adına şehir değişikliği yapma ihtiyacı duyduğu şeklinde de yorumlanır.

Görülen ortam eğer temiz, düzenli, ferah bir yer ise, rüyayı gören kişiyi güzel bir hayat bekliyordur. Sıkıntılardan uzak, maddi ve manevi anlamda dolu dolu güzel günler bekliyordur kişiyi. Eğer görülen yer bunun tam tersi ise, kirli, savaş çıkmış gibi ise, kişi hangi ortamda hangi şehirde yaşarsa yaşasın, onu can sıkıcı günlerin beklediği şeklinde yorumlanır.

Rüyada şehir olarak kendisini denizi olan ferah bir yerde gördüyseniz, bedenen ve ruhen yorulduğunuz ve artık dinlenmek ihtiyacı duyduğunuzun sinyalleri veriliyordur. Bulunduğunuz farklı şehir de hangi mekanda olduğunuz da önemlidir. Mesela yazlık bir belde de ve güzel bir yazlıkta iseniz, evet biraz yorulmuşsunuz ve tatil ihtiyacı duyuyorsunuz. İçinde bulunduğunuz ev derli toplu temizse bu ihtiyaç giderilecektir. Şayet bulunduğunuz ortam hoş değilse bir müddet bu yorgunluklarla baş etmek zorunda kalacaksınız demektir.

Rüyada görülen farklı şehir, bazen de rüyayı gören kişinin yeni yerler, yeni ortamlar, yeni insanlar ve yeni kültürlerle iç içe olmak isteğinin işaretidir. Kişi yaşadığı çevrenin ona katacak bir şeylerinin kalmadığını yada yetersizliğini düşünüyor ve bu nedenle farklı yerlerde bulunma ihtiyacı duyuyor demektir. Aynı zaman da kişinin yaşadığı şehirde yeterince gelişmişliğin olmaması rüyayı gören kişinin gelişme arzusuna yetersiz geliyor şeklinde de yorumlanır.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.