Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada İnek Görmenin Anlamı
inek görmek
inek

Rüyada İnek Görmenin Anlamı

Rüyada inek görmek, oldukça hayırlıdır. Rüyayı gören kişi kız ve bekarsa hayırlı bir kısmetle dünya evine gireceğine ve mutlu olacağına yorulur.Rüyayı gören kişinin mevki sahibi olacağının hayırlı işlere imza atacağının habercisidir. İnek yada öküzün, rüyada görülen rengi rüyanın yorumuna etki etmektedir.

Örneğin siyah bir inek yada öküz görmek, devlet dairesinden bir mevkiye erişileceğinin habercisidir. Sarı inek görmek hastalık işaretidir. Rüya sahibinin yada çevresindeki kişilerden birinin bir rahatsızlık geçireceğinin habercisi sayılmaktadır. Beyaz inek hayatında hiç bir olumsuzlukla karşılaşılmayacağının işaretidir.

Rüyada inek yada öküzün kesilerek etinin dağıtıldığını görmek oldukça hayırsız sayılır. Et görmek, kavga gürültü, kötü söz habercisidir.

Rüyada Doğum Yapan İnek Görmek

Bu rüya islami anlamda oldukça anlamlı bir rüyadır. İçinde bulunulan durumunuzdan çok daha iyi bir durumda yaşayacağınızın işaretidir. Sahip olduğunuz gelirinizin mal varlığınızın artacağına yorulur. Çalışan bir kimse için iş yerinde sahip olduğu mevkinin daha üst seviyeye getirileceğinin başarılarının takdir edileceğinin habercisidir. Kişinin her anlamda beklentilerinin gerçekleşmesi için hiç bir engelin olmadığı yakın zamanda dilediği her şeye kavuşacağının bir yansımasıdır. Zor denebilecek her işin üstesinden gelinecektir.

Rüyada İnek Sağdığını Görmek

Rüya sahibinin bereketli bir kimse olduğu, elinin hiç darlık görmeyeceğinin habercisidir. Dünya nimetlerinden sonuna kadar faydalanacak, zenginlik içinde yaşayacak kişiye işaret eder. Aynı zamanda kişinin ineği sağması, fazla emek harcamadan elde edeceği nimetlerin habercisidir.Aynı zamanda bu rüya kişinin çevresinde geliri yüksek, zengin akraba eş dostunun olduğunun göstergesi sayılmaktadır.

Rüyada İnek Sütü İçmek

Kişinin kısmetinin artacağının işaretidir. Bol rızık ve bol kazanca işaret eder. Kişinin gelirinin artacağının da habercisidir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.