Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada köpeğin insana dönüştüğünü görmek, rüyada beyaz köpek görmek

Rüyada köpeğin insana dönüştüğünü görmek, rüyada beyaz köpek görmek

Sevgili okurumdan gelen ;

bi ruyam daha var ruyamda halamların evine gidiyorum ablamla ve halamın eşinin kardesinin evinin yanından gidiyordum ablamla ve kapının onunde beyaz köpek vardı köpek ablama hafladı ve geri cekildil sonra köpek kapının onunden yola cıktı ben köpeğe elime gecen bi cam dalını attım köpegi bacaklarına dolandı ve köpek bıyanda 9 10 yaşlarında bir erkek cocukgu oldu ben sinirle yakasından tutup senin bekledigin ev burası sen halamların evini beklemiceksin dedim ve uyandım ne anlama geliyor

Sevgili okurum, köpek düşmandır. Evinizin etrafında dolanan bir düşmanın varlığının işaretçisidir. Ablanıza köpek hırlamış, yani ablanıza bir düşmanlık yapmak isteyen var demektir. Bunun yanı sıra Köpekten havladığı için ses çıktığından can sıkıcı bir haber alacak ablanız demek.

Rüyada beyaz köpek görmek,

Size zarar vermek isteyen ama zarar veremeyecek kişilerin varlığı anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişinin sıkıntısız bir hayat süreceğinin işaretidir.

Rüyada köpeğin insana dönüştüğünü görmek,

rüyayı gören kişinin iyi niyeti güzel bakışları sayesinde çevrelerindeki kötülük düşmanlık yapmak isteyen kişilerin bir bir yok olacağı, hiç bir hainlik yapamayacaklarının göstergesidir. Yaşanacak yada yaşanmış tüm sıkıntılardan kurtulunması demektir.

Köpeğe çam dalı atmanız ve köpeğin ayaklarına dolanması sizin iyilikle çevrenizdeki insanları kötülük yapmaktan alı koyacağınız anlamına gelmektedir. Ve bu oldukça güzel bir durumdur. Sizin güzel yürekli bir kimse olduğunuzun işaretidir. Sizin olduğunuz ortamlarda kötülük olamaz.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.