Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Koltuk Takımı Kanepe Görmek Ne Demek
rüyada koltuk takımı kanepe görmek
rüyada koltuk takımı kanepe görmek

Rüyada Koltuk Takımı Kanepe Görmek Ne Demek

Rüyada koltuk takımı, kanepe görmek, gidilecek yol yada gelecek misafir habercisidir. Rüya sahibi kısa bir yolculuğa çıkacak veya kısa yoldan bir misafir gelecektir.  Eğer görülen koltukta kişi oturduğunu görürse, iyi bir mevkiye güzel makama erişecektir. Kazancı bol bir iş sahibi olacaktır.

Görülen koltuk yada kanepe takımının rengi de önemlidir. Bu durumda göz önüne alınarak genel anlamda da değerlendirilmelidir. Görülen koltuğun rengi beyaz ise evlilik, siyah ise iyi bir mevki kariyer, sarı ise sıkıntı, mavi ise ufku açık kişi, kırmızı ise yakın zamanda duyulacak güzel gelişme haber alınacağının habercisidir. Bunların yanı sıra görülen koltuk, kanepe rahat geniş ve temiz ise rüya sahibinin sıkıntısız, huzurlu ve bol rızıklı olmasının işaretidir. Görülen koltuk, kanepe eğer dar, kirli ve rahatsız edici ise hoş olmayan şeylerin yaşanacağı yada haberinin geleceğinin işaretidir.Başka bir yorumcuya göre, görülen bu rüya, gören kişinin mutlu, huzurlu ve ömürlük bir yuva kuracağı şeklinde yorumlanır.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.