Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Hırsız Görmek Hırsızın Bir şeyler Çaldığını Görmek
rüyada hırsız görmek
rüyada hırsız görmek

Rüyada Hırsız Görmek Hırsızın Bir şeyler Çaldığını Görmek

Rüyada hırsız görmek çok hayırlı bir rüya değildir. Evinizde hırsız gördüyseniz, aile hayatınızda bazı sıkıntılarla yüzleşeceğiniz anlamına gelmektedir. Aynı zamanda rüyada görülen hırsız çevrenizde dedikoducu, sizi çekemeyen, kötü niyetli insanların varlığının habercisidir.

Rüyada Hırsızın Eşya Çaldığını Görmek

Rüyada hırsız eşyalarınızdan bir takım şeyler çalıyorsa içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan yakın zamanda kurtulacağınıza işaret eder. Rüyada görülen hırsız eğer paranızı çalıyorsa, sıkıntınızı birileri giderecek size yardımcı olacaktır. Çevrenizdeki insanlar tarafından sevilen ve el üstünde tutulan bir kişi olduğunuza ve bu yüzden korunduğunuza da yorulur.

Bazen bazı rüya yorumcuları rüyada görülen hırsızın yakın çevreden, aileden bir yakınının cenaze haberinin duyulacağınıda işaret eder şeklinde yorumlarlar. Hırsız görülmesi rüya sahibinin geçmişten beri sakladığı bir sırrının da ortaya çıkarılacağı ve zor günler geçirmesine neden olacağını da işaret eder.

Rüyada Hırsız Kovalamak

Rüyada hırsızı kovalayıp yakaladığını görmek, yaşanılacak problemlerin üstesinden gelineceği, hırsızı yakalayamamak elinden kaçırmak ise yaşanacak sıkıntılarla yüzleşilerek kötü günler geçirileceği şeklinde yorumlanabilir. Hırsız kovalamak kişinin hayallerinin peşinden gitmemesi kendi hayatının güzelleşmemesi, yaşam standartlarının iyi olmaması şeklinde de yorumlanır. Hırsız düşman sayılmaktadır. Bu yüzden kişi çevresindeki insanlara dikkat etmeli kendisine ve ailesine zarar verebilecek kişileri ayırt etmeli ve temkinli yaşamalı. Aynı zaman da rüya sahibinin aklında geleceğe dair bir takım planlarının olduğu ve bunların peşinden gitmesi gerektiği, gitmediği takdirde bu istenilen arzular gerçekleşmeden kapanıp gidecek. Kişi karamsarlığa girecek ve mutsuz bir hayat sürecektir.

Rüyada Kendini Hırsız Olarak Görmek

Rüyayı gören kendisini hırsız olarak görürse eğer kişinin hiç bir işi rast gitmeyecek, başarısızlıklar yakasını bırakmayacak, haram yollara, yalana dolana baş vuracak şeklinde de yorumlanmaktadır. Çevrenizdeki insanlara karşı dürüst olmamaya, düşmanlık beslemeye, iyilikten uzak olunmaya da işaret etmektedir. İş hayatında ise, insanların fikirlerini çalarak biryerlere gelmeye çalışmak şeklinde yorumlanır.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

2 yorumlar

 1. merhaba size ulaşmak çok zor oldu telefondan ulaşamadım PC den yazıyorum
  bir rüyama yorum yapar mısınız diyecektim ama şunu da söylemeliyim rüya tabirlerinize yapılan yorumlar görünmüyor yada benim okuduğumda yoktu o yüzden yaparsanız belki bana mail atarsınız
  rüyalarımın bazıları şu yaşıma kadar olan bazıları çıkıt ve tam manasında o yüzden beni etkiler ama sizin kadar çok yorum yapamıyorum meraklıyımdır ama yorum yapmadım hiç o yüzden benim için kıymetli olduğunu söylemeliyim
  rüyamda kendi evimde değilim ama benim evimmiş
  oğlumun küçüklüğü uyuyor ve evin salonundayız içirse karanlık sadece pencerelerden sızan ışıkla aydınlanıyor bir bakıyorum simsiyah giymiş bir hırsız televizyonu çalıyor söküyor yerinden pencereye koşup bağırıyorum hırsız var diye hem ev halkı hem dışarı daki insanlar duyup hareketleniyor bir sürü erkek ellerinde sopalarla evin etrafına toplanıyor ve yanlarında bir o kadar köpek var onlarda sürekli havlıyor ben bu hareketlilik karşısında hem şaşırıyorum hem seviniyorum helal olsun size diye bağırıyorum sonra odaya dönüyorum ki bir kocam oluyor bir yardım eden adamlardan biri hırsızın çaldığı televizyonu geri getiriyor oradan yakalandığını anlıyorum
  Çok teşekkür ederim.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.