Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Piyano Görmenin Anlamı
rüyada piyano çaldığını görmek

Rüyada Piyano Görmenin Anlamı

Çok sevdiğiniz bir yakınınızdan çok müjdeli bir haber alıp, onun adına çok sevineceksiniz. Bu sizin kardeşiniz akrabanız yada çok samimi arkadaşınızdan gelen güzel bir haber olabilir. Sevdiğiniz insandan alacağınız bu müjdeli haber sonrasında kendisini tebrik edecek ve bu kişi adına çok mutlu olacaksınız.

Piyano çaldığınızı gördüyseniz çok şanslı bir eşsiniz demektir. Size sadık bir eş yada sevgiliniz olduğuna işaret eder. Aynı zamanda yakında güzel bir olaya tanıklık edeceğinizin işaretidir. Güzel yüreğinizle sevdiğiniz insanın gönlünde güzel bir yer kazanacaksınız. Hayatınızda sıkıntılı dönemler geçirmiş olabilirsiniz eğer öyleyse bu sıkıntılar çok kısa bir süre içerisinde uçup gidecek ve yüzünüz gülmeye başlayacak.

Piyano satın almak, hayırlı olmayan arkadaşa, dosta işaret eder. Dikkat etmeli, çevrenizdeki kişileri iyi seçmelisiniz. Size zarar vermek isteyen dost görünümlü düşmanlara yorulur.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.