Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Kuaför Görmek

Rüyada Kuaför Görmek

Rüyada bir bayanın kuaför görmesi, genel anlamda çok güzeldir. Bakım yaptırmak sıkıntılardan kurtulmak anlamına gelir. Bekar bir bayanın kuaförde olduğunu görmesi, güzel bir birliktelik kurmaya yuva kurmaya evlenmeye işaret eder. Evli bir kadın için, eşiyle ailesiyle hoş sohbete muhabbete yorulur.

Rüyada kuaförde saçlarını kestirdiğini görmek, kişinin yaşadığı içinde bulunduğu sıkıntılarından yakın zamanda kurtulunacağının habercisidir.

Çalışan bir kimse için, başarılı bir yükseliş sürecine girdiği, kendisiyle gurur duyulacak işlere imza atacağının habercisidir. Yapılan güzel işlerden dolayı saygı duyulan bir kimse olacağının da habercisidir.

Bazı yorumlara göre rüyasında kuaförde kendisine bakım yaptırdığını görmesi, çevresinde boş konuşan, gereksiz kimselerin varlığına işaret eder. Aynı zamanda kişi kendisine ve ailesine mutluluk verecek bazı olaylar yaşayacaktır.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.