Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Kaybolduğunu Görmek
Rüyada Kaybolduğunu Görmek
Rüyada Kaybolduğunu Görmek

Rüyada Kaybolduğunu Görmek

Rüyada kendinizin kaybolduğunu görmeniz, yaşadığınız ortamda pasif  halde olduğunu, nereye gidilirse giden, ne yapılırsa aynı şekilde kabul eden, kendi görüşlerini düşüncelerini paylaşmaktan sakınan kişi olarak yorumlanır. Kişinin ruh hani durumunun çok durgun olduğu, umursamazca tavırlar sergilediği bir döneme girdiğini simgeler. Rüyada kaybolduğunu görmek, bazen de duymak istemediğiniz, yada görmek istemediğiniz bazı durumlardan kaçmak arzusu içinde olduğunuzu da anlatır.

Bazı yorumculara göre ise; kaybolmak, dünya işlerinin iyi gitmesi anlamına geldiği, yani dünyevi yaşanan her şeyden hayır göreceğiniz şeklinde de yorumlanır.

Rüyada her hangi bir eşyanızın kaybolduğunu görmeniz, kaybettiğiniz şeyleri gerçek hayatta da bazı şeyleri kaybetmesi şeklinde yorumlanır.

Bazen bazı şeylerin rüyada kaybolduğunu görmek, sıkıntılardan kurtulup feraha çıkılacağına da işaret eder. Kişi darlık çekmeyecek, geçimi kolay olacaktır.

Halk arasında kalabalıkta kaybolduğu görmek, dünyevi işlerle uğraşan ve insanlığa faydası olan alim insanın varlığından haberdar olmamızı sağlar.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.