Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Mısır Görmek
süt mısır
mısır tarlası

Rüyada Mısır Görmek

Rüyada Mısır Tarlası Görmek;

Mısır tarlası görmek, bir çok şekilde yorumlanmaktadır. Bekar bir erkek veya kadın için hayırlı bir evlilik habercisi olurken, çalışan kişiler için kazancı bol yüksek gelirli ve mevkili bir iş olanağı habercisi sayılmaktadır. Aynı zamanda elde edilen bolca paranın hızlıca tüketileceğinin de habercisi sayılmaktadır.

Mısırı yeşil görmek, soyulmamış ham mısır, kişinin önünde her konuda danışması gereken bir çok konunun var olduğu, deneyim sahibi olmak için uzun bir yol alması gerektiğinin habercisidir.

Rüyada Mısır Toplamak;

Mısır toplamak, kişinin yakın zamanda işlerinin daha da iyi hale geleceği, bir yerlerden bir miktar para ele geçirileceği ve yaşadığı orunların son bulacağının göstergesidir. Sevdiğiniz insanların bazı güzellikler yaşayarak mutlu olduğuna da tanıklık edeceksiniz ve bundan çok mutluluk duyacaksınız.

Rüyada Mısır Görmek;

Rüyada ayıklanmış mısır görmek, kişinin emeklerinin karşılığını alacağını, şansın bolluğun bereketin evinizden eksik olmayacağının göstergesidir.

Rüyada Mısır Yemek;

Beklentilerinizin yakın zamanda gerçekleşeceği, beklemediğiniz bir anda güzel bir iş teklifi ile karşı karşıya kalacağınızın habercisi sayılmaktadır. Rüya sahibinin nasibi, kısmeti bol bir kimse olduğu da bu rüyadan anlaşılmaktadır.

Rüyada Patlamış Mısır Yemek;

İki yüzlülük, çift taraflı hayat gibi algılanır. Yani yaşanan ile yaşanması planlanan şeylerin birbirinden farklı olduğunun habercisidir.Yani yaşamın hep gülen yüzü yoktur, hayatın gerçekleri de vardır. Rüyayı gören kişinin bunları da göz önüne alarak bir hayat sürmesi gerçekçi yaşaması gerektiğinin bir işaretidir.

Rüyada Süt Mısır Görmek Yemek;

Kişinin çok yorulmadan fazla emek vermeden kendiliğinden rızkının artacağı kazancının bollaşacağının habercisidir. Aynı zamanda şanslı kişilerin gördüğü rüyalardan biri sayılır.

Rüyada Közlenmiş Mısır Görmek Yemek;

Rüya sahibinin bir süre istemiz olarak çevresindekilerden ailesinden uzakta kalmak zorunda kalacağının habercisidir. Elde olmayan sebeplerle yaşanılacak geçici bir hastalık habercisi de sayılmaktadır. Kişi büyük çabalar harcanmadan sağlığına kavuşabilecektir

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.