Anasayfa / Rüya Tabirleri / rüyada küs olduğu arkadaşını görmek

rüyada küs olduğu arkadaşını görmek

Değerli okurumdan gelen rüya;

Rüyamda normalde ünlü olan mankenlik yapan bir bayanı astsubay olarak gördüm, bulunduğum yere geldi rütbesine olan saygımdan dolayı hareketlerime dikkat ettim, bir süre sonrada dışarı çıktım ,dışarıda küs olduğum sevmediğim komşumu suratı asık suratsız biçimde gördüm herzamanki gibi yanında bir serseri genc vardı onunla biseyler konusuyordu, ,benimde suratım asıktı, yanına barışmak amaçlı gittim biz küsmüyüz ya dedim ,oda yok ya ne küsü sen benim kardeşimsin dedi ama suratı bir karış hiç begenmedim, sonrada yanında uzaklaştım

Sevgili okurum;

Gördüğünüz kişi , asker kıyafetiyle görmeniz, ona rütbesinden dolayı saygı duymanız güzel. O kişiye küs olsanız bile saygınızı yitirmediğiniz anlamına gelir. Kırgınlık sevmeyen birisiniz. Kimseyle küs kalmak, konuşmamazlık yapmak istemiyorsunuz belli ki bu sizin ne kadar düzgün ahlaklı oldugunuzu gösterir. Asker olarak gördüğünüz kişi, bir mevki sahibi olabilir. Ulaşmak istediği bir mevki var ise, ona ulaşmak için emek verirse elde edecek demektir. Bunda sizin de emeğiniz olabilir.

Rüyada gördüğünüz kişinin suratını asık görmeniz pek hayırlı değildir.emek vermeden bir şey elde edememek, bazı huzursuzluklar yaşanması, can sıkıcı durumlara düşülmesi anlamına gelir. Arkadaşınız zor zamanlar geçirecek. Bu sıkıntılı zamanlarında sizin onun yanında olmanızdan mutluluk duyacaktır.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.