Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Resim Fotoğraf Görmenin Anlamı

Rüyada Resim Fotoğraf Görmenin Anlamı

Rüyada Fotoğraf Resim Görmek

Rüyada resim ve fotoğraf görmek aynı anlamlara gelmektedir. Rüyada fotoğraf görmek, bir çok şekilde yorumlanmaktadır. Her rüyada olduğu gibi bütün ele alınmalıdır. Rüya sahibi ailesine ait fotoğraflar görürse kişinin hayatı olması gerektiği gibi düzgün ve güzel demektir. Güzel ve hayırlı işler gerçekleşecektir. Görüşmediği yada eski yakınların yaşlı akrabaların resimlerini görmek, özlediği kimselerin varlığının habercisidir. Kişinin bazı beklentilerinin olduğu, önüne çıkmasını istediği fırsatları dört gözle beklediğinin habercisidir.

Rüyada Fotoğraf Çekindiğini Görmek

Genel anlamda hastalık habercisi sayılmaktadır. Kişinin kendisinin sağlık sorunları yaşayacağının işaretidir.

Rüyada Vesikalık Fotoğraf Görmek

Rüya sahibinin işle alakalı bazı değişiklikler yaşayacağına yorulur. Önüne güzel fırsatları olan daha iyi şartlara sahip bir iş olanağı çıkacaktır.

Rüyada Manzara Resmi Görmek

Oldukça güzel bir rüyadır. Hayırlı haberlerin müjdecisidir. Rüya sahibinin kişiliği hakkında mesaj verir. Güzel huylu, temiz kalpli kimselerin gördüğü rüyadır. Hayatta belki beklentilerinin daha azına sahip olmuş bazı hayal kırıklıkları yaşamış olabilir fakat kimse tarafından ayıplanmayacak temiz ve düzgün bir yaşam sürecektir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.