Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Bayıldığını Görmek

Rüyada Bayıldığını Görmek

Rüyada bayıldığını görmek:

Rüya sahibinin üzücü bazı durumlarla karşı karşıya geleceğinin habercisidir. Mutlu bir haber neticesinde bayıldığını görmek ise, kişinin güzel bir haber alacağına yorulur. Rüyada bayılmak, aynı zamanda rüya sahibinin yakın zamanda bir sağlık sorunu yaşayacağının habercisidir. Bunların yanı sıra, kişinin kendisine değer vermeyi bıraktığı kendisiyle ilgilenmediğinin işaretidir.

Rüyada Bayılıp Ayıldığını Görmek

Bu rüya kişinin bazı psikolojik sıkıntıların içinde olduğu, girdiği bunalımdan çıkmaya çalıştığı fakat bir türlü kendine gelemediğinin habercisidir. Bulunduğu durumdan pek memnun değildir ve bir şeyler yaparak kendisini ve kafasını toparlaması gerektiğinin işaretidir.

Rüyada Bayılma Numarası Yapmak

Kişinin iş yada aile hayatında zor bir durumla karşı karşıya kalacağı, bu durumdan kurtulmak için bazı yalanlara başvuracağı anlamına gelir. Yaptığı hataları gizlemek durumunda kalacaktır. Bunun yanı sıra, rüya sahibinden birisinin borç para isteyeceği ve bunun karşılığında olumsuz tutum sergilemek için de zor durumdaymış gibi rol yapacağına işaret eder.

Rüyada Fenalaştığını Görmek

Rüya sahibinin çok çalışkan olduğu başarılara imza atacağı anlamına gelir. Aynı zamanda yaptığı tüm güzel işlerin karşılığını maddi manevi alacağının habercisidir. Hak ettiği yerlere istediği anda ulaşacaktır.

 

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.