Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Sarımsak Görmenin Anlamı
rüyada sarımsak görmek

Rüyada Sarımsak Görmenin Anlamı

Sarımsak kendi başına yendiğinde nasıl acılığı varsa rüyada da acıyı, üzüntüyü simgelemektedir. Rüya sahibinin kötü anılmasına, canı sıkıcı durumlara rivayet eder.

çiğ sarımsak yediğinizi görmek hiç hayırlı değildir. Ağzınızın tadının bozulacağı, bazı hoş olmayan olaylara maruz kalınacağına  işaret eder. Pişmiş sarımsak yediğinizi görürseniz eğer geçmişte yaptığınız kötü davranışlardan dolayı yaşadığınız sıkıntıların pişman olup tövbe etmeniz neticesinde affedileceğine işaret eder.

Bazı yorumculara göre bekar bir kimsenin sarımsak görmesi yakın zamanda bir evliliğin gündeme gelebileceği anlamına gelir. Kişinin yakınında yöresindeki dostlarının kendisine doğru yolu göstereceği ve yanlışlardan dönüleceğinin habercisidir. Kötü kokan sarımsak yakında duyulacak kötü haberlere ve neticesinde hoş olmayan olayların içine girileceğine işaret eder. Sarımsak aynı zamanda dedikodunun olduğu ortamda bulunulduğunu da gösterir. Helal yoldan olmayan kazanca haram lokmaya da yorulur.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.