Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Çişinizi Yaptığınızı Görmek
rüyada çiş yaptığını görmek
rüyada çiş yaptığını görmek

Rüyada Çişinizi Yaptığınızı Görmek

Sevimsiz gibi görünse de aslında güzel bir rüyadır kişinin kendisini çiş yaparken görmesi. Çoğumuz bu rüyayı görmüşüzdür. Belki idrarımızı tutup uyuduğumuz için bilinç altımız uyarıyor belki de bir takım işaretlerdir bu rüyanın altında yatan sebepler.Rüyasında çişini yaptığını gören kişi, bir takım sıkıntıların içinde belki de nasıl bir yol izleyeceğini bilemediği bir durumla karşı karşıya kalmış olabilir. Bu rüya rüyayı gören kişinin içinde bulunduğu durumdan çok kısa süre de sıyrılacağının habercisidir. Yakın zaman da kişi feraha çıkacaktır. İşleri yolunda gidecek maddi manevi rahatlayacaktır. Bazı yorumculara göre çiş yaptığının görülmesi, rüyayı gören kişinin haksız kazanç sağladığının göstergesiymiş. Haram yollarla kazanca işaret etmekteymiş.

Yatağa Çişini Yaptığını Görmek

Rüyayı gören kişinin Allah yolunda olan, harama el uzatmayan, dini bütün bir kimse olmasının göstergesidir. Yaşantısı boyunca eksik kalan yönlerini tamamlayarak Allat Tealaya karşı da sorumluluklarını yerine getireceğinin işaretidir.

Rüyada Tuvalete Çiş Yaptığını Görmek

Ev halkının gelirinin artacağı, bereket ve bolluk içinde bir hayat sürüleceğinin habercisidir. Kişi iş hayatında elde ettiği gelirini göstereceği başarı ile ikiye katlayacaktır. Böylelikle daha varlıklı bir hayat sürecektir.

Rüyada Altına İşediğini Görmek

Kişinin gelecekte çok varlıklı zengin bir kimse olacağının habercisidir. Geliri arttıkça daha güzel bir hayat geçirecek ve ailesine de bu imkanları sunacak doğru yoldan şaşırmayacaktır.

Rüyada Çişini Tuttuğunu Görmek

Rüya sahibini zor günlerin bekleyeceği, sabrederse sorunların üstesinden gelerek işlerini düzelteceğinin habercisidir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.