Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Tuvalet Görmenin Anlamı

Rüyada Tuvalet Görmenin Anlamı

Bu rüyayı gören kişilerin temizliğe düşkün  kimseler olduğu anlamına gelir.  Rüyayı gören kişi bayan ise, onun ne kadar iyi bir ev hanımı olduğunun göstergesidir. Aile hayatına önem veren evcimen kadını temsil eder. Aile hayatında bireylerin dertleri onun derdi olur, sıkıntıları kendisi göğüsleyendir. Rüyayı gören kadın sakin, ılımlı ve itaatkardır.  Görülen tuvalet temizse güzel ve sıkıntısız bir ömür sürülecektir. Aynı zamanda rüya sahibi çok çalışkandır ve ekmeğini taştan çıkartacak kadar da mütevazidir. Alçak gönüllü ve düzgün karakterli kimseyle yorumlanır.

Eğer görülen tuvalet kirli pis ise yani büyük abdest (kaka,bok) var ise bol kazanç, miras servet gibi yüklü miktarda gelir elde edileceğine, kısmetin açılacağına işaret eder. Kısmeti artacaktır kişinin. Önündeki tüm kapılar iyiliğe güzelliğe, bol kazanca çıkacaktır.

Tuvalet  görmek bazen temizlik, uyumlu evlilik, düzgün ahlaklı insan, bazen de birilerini kırmaktan sakınan kişinin yalnızlığı seçmek istemesine işaret eder. Rüyada tuvalet pislikten taşarsa kişinin bir evladının olacağının da habercisidir. Tuvalette kan olduğunu görürseniz rüyanızın bir anlamı olmamış sayılır.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.