Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Paten Görmek Patenle Kaydığını Görmek

Rüyada Paten Görmek Patenle Kaydığını Görmek

Rüyada paten görmek, patenle kaydığını görmek hayra yorulan rüyalar arasında yer almamaktadır. Rüyayı gören kişi zor günler geçirecek içinden çıkılması zor anlar yaşayacaktır. Aynı zaman da rüya sahibi iş hayatında bir çok sorumluluğu bünyesinde toplamış, sorumlukları kendisine ağır gelen ve bu yükün altında zamanla çıkacak kişi olarak da yorumlanır.

Rüyada görülen paten, rüya sahibinin zorluklarla dolu bir hayat süreceğine işaret etmektedir. Feraha ermesi çok zaman alacaktır. Sabır en büyük erdemidir bu kişinin. Beklediği şeyler ümit ettiği şeylere bir anda ulaşması ne yazık ki zordur. Zamanla kendi çabalarıyla bir yerlere gelerek ancak saygınlık kazanacak ve başarılı olacaktır.

Rüyada paten kaydığını  gören kişi hayatında karşısına çıkabilecek zorluklarla baş edecek kadar büyük yürekli ve erdemli bir kişidir. Risk almayı seven ve aldığı bütün sorumlulukları kimseden destek almadan yerine getirebilecek kadar doğru ve dürüst çalışan kişidir.

Bu rüyayı gören kişi özel hayatında da bazı sorunlar yaşayan ve köklü değişikleri göze alan kimselerdir. Başka ilişki arayışları içine girileceği anlamına gelmektedir. Bu durum ona mutluluk mu verecek orası meçhuldür.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.