Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Şeytan Görmek

Rüyada Şeytan Görmek

Rüyada şeytan görmek hayra yorulan bir rüya değildir. Şeytan yalan, dolan, sahtecilik, şehvet, kötülük anlamına gelmektedir. Bu rüyayı gören kişiye ilahi bir işarettir şeytan görmek. Etrafında var olan insanları gözden geçirmesi gerekir. Beraber iş yaptığı insanları iyice değerlendirmeli, bir yolculuğa çıkacaksa, bu yola çıkacağı kişinin nasıl biri olduğunu gözden geçirmelidir.

Şeytan görmek, sahtekarlık yapan, insanları kandıran kişilerle yan yana olunduğu anlamına gelir. En yakınındaki kişilerden zarar görüleceği anlamında da yorumlanır. Aynı zaman da bu rüyayı gören kişi düşman sahibi kişidir ve etrafındaki hırslı, kıskanç insanların var olduğunun habercisidir. Rüyada şeytan görmek amaçları olan fakat bu amaçlara emek sarfederek gelmek istemeyip bunun yerine kötülükler hileler yaparak amaçlarına ulaşmak istediği şeklinde  yorumlanır. Hiç bir işini doğru yolla yapmayan kişiler olarak da yorumlanır.

Rüyada şeytan olduğunu görmek, inançsızlık olarak yorumlanır. İnsanları kandıran, onları kıskanan, çekemeyen, onlara zarar vermekten mutluluk duyan kişi olarak değerlendirilir. Şeytan düşmandır. Şeytan iki yüzlüdür. Kendisini şeytan olarak gören kişiler başkalarının arkasından iş çevirmekten onların ayaklarını kaydırmaktan, onların mutsuz olmalarından son derece mutluluk duyan kişilerdir.

Rüyada şeytan ile iş birliği yaptığını görmek, çevrenizde kötülükle hilelerle bir şeyler elde eden birisiyle  bir ortaklık yapacağınız anlamına gelmektedir. Bu ortaklık sizi mutlu etmeyecek, aksine çevrenizdeki insanlar tarafından siz de istenmeyen dışlananlardan olacaksınız demektir.

Rüyada gördüğünüz şeytan size zarar vermiyor, size yaklaşamıyorsa, kötü niyetli insanların çevrenizde barınamayacağı, size kötülük hainlik yapamayacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahihi inanan ve Allah’tan korkan bir kimsedir ve bu yolda devam ederek hiç bir zarar görmeyecektir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.