Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Tütün Görmek, Sigara içtiğini görmek

Rüyada Tütün Görmek, Sigara içtiğini görmek

Rüyada tütün veya tütün mamüllerini görmek sevinç ve neşe veren bir haber duyulacağı anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişi bir yerden haber bekliyor ise hayırlı haberleri alacak ve bu haberi aldıktan sonra havalara uçacaktır. Rüya sahibi eğer bir şeye ulaşmak için sınav gibi bir teste tabi olduysa yada bir iş yada okul başvurusunda bulunduysa olumlu sonuçlanacaktır.

Eğer rüya gören kişi rüyasında sigara içtiğini gördüyse uzun zamandır beklediği bir şey olacak ve bu olaydan sonra büyük keyif yapacaktır. Aynı zamanda güzel ve eğlenceli bir hayat da sizi bekliyor olacaktır. Emek vermeden doğru adımlar atılarak bol kazanç elde edilmesi anlamına da gelmektedir. Rüya sahibinin beklentileri adım adım hayata geçecek ve başarılı bir iş hayatı önüne serilecektir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.