Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Silah görmek, Ateş etmek

Rüyada Silah görmek, Ateş etmek

Sevgili okurumdan gelen rüya;

Merhaba ben ruyamda bi erkek beni elinde silah la kovalıyordu adamın elinden silah bi anda benim elime geciyor 3kez adama ateş ediyorum ve eşim erkek arkadaşıyla beni kurtarmaya geliyor arabanın yanına koşarak gidiyorum ve orda uyandım ne anlama geliyor.

Öncelikle Allah hayırlara çıkartsın diyelim. Rüyada görülen silah bir kaç şekilde yorumlanır. Rüyanızda sizi bir erkeğin silahla kovaladığını görmüşsünüz. Sizi kovalayan kişiyi tanıyorsanız o kişiden tanımıyorsanız, haberiniz olmadan başka birinden bir destek göreceğiniz size arka çıkılacağına yorulur. Silahı elinize geçirmeniz, sizin güçlü bir kişiliğe sahip olduğunuz anlamına gelir. Silahla ateş etmişsiniz. Eğer ateş ettiğinizde bir ses duyduysanız, can sıkıcı küçük bir hadise yaşanacağının habercisidir. Genel anlamda rüyanız, bir takım düşüncelerinizden kaçmaya unutmaya çalıştığınız izlenimi bırakıyor. Aklınıza takılan bazı şeyler var ama gereksiz taktığınız bunlardan kurtulmanız gerekiyor. Eşiniz sizin kol kanadınız olmuş. Kendinizi onunla güvende hissediyorsunuz. Eşinizin varlığı size güven veriyor demektir.

Hayırlı haberle inşallah.

Sevgilerimle

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.