Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada anne baba görmek, suratına tükürüldüğünü görmek

Rüyada anne baba görmek, suratına tükürüldüğünü görmek

Sevgili okurumdan gelen rüyası,

Merhaba ben ruyamda annemgilin evindeyim annem babam evde oturuyoruz bizim eve dogru gelen bir kactane bayan vardı ve annem onrı camdan gördü ve babama bumlar bize geliyor dunurcu bunlar diyo be kadınlar eve giriyor yanlarında benim tanıdıgım genc bayan vardı ve nezle olmuştu gel diger odada oturalım diyorum onun cocugunu kucagıma alıp dışarı cıkıyorum cocuk benim yuzume tukurup guluyor orda uyandım ne anlama geliyor

Rüyanızda ailenizi görmeniz çok güzel yorumlanır. Sizin ve ailenizin hayırlı güzel bir ömrü olacağına işaret eder. Aynı zamanda sizin iyilikler yapan güzel şeyler peşinde koşan bir insan olmanızın göstergesidir. Hayat size ve ailenize güzellikler verecektir.Hoş görünmüyor olsa da yüzünüze tükürüldüğünü görmeniz o kadar güzel bir tabirdir ki! Bu sizin ne kadar düzgün ahlaklı ne kadar iyi bir insan olduğunuzu gösterir.Kimse hakkında kötü konuşmayan, dedikodu yapmayan,iki yüzlü olmayan dobra dobra bir insan olduğunuzu müjdeler bu rüya. Misafir geldiğini görmeniz, kazançlı güzel işler yapılacağının habercisidir. Misafir gelen hanede bolluk bereket olacağının habercisidir. Huzurlu mutlu bir yuvanız olduğunu da aynı zaman da işaret eder.

Hayırlısı diyelim.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.