Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Hamile olduğunu Gebe olduğunu görmek

Rüyada Hamile olduğunu Gebe olduğunu görmek

Rüyada bekar birinin kendisini hamile görmesi kişinin temiz kalpli dürüst bir insan olduğu ancak çevresindeki insanlar bu kişinin arkasından iş çevirip onun hakkında dedikodu yapıp günahını alıyorlar demektir. Rüyayı gören bekar kişi yakın zaman da bir olaya dahil olacak onun yorumuna başvurulmaksızın suçlanacak iftira atılacaktır. Bekar kişi eğer hayatında birisi varsa bu kişiyle kısa sürede güzel mutlu bir yuva kurmaya adım atacak demektir. Maddi anlamda sıkıntıları varsa bunlarında zamanla aşılacak ufak sorunlar olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada evli birinin kendisini hamile olarak görmesi, evlat hasreti çektiği, uzun zaman da hasret çekeceğine işaret eder. Aynı zaman da hamile olduğunu gören evli kadın kendisini güzel bir hamile olarak görürse çok rahat kolay bir hamilelik süreci yaşayacak ve kısmetli bol rızıklı hayırlı bir evlat sahibi olacak demektir.

Rüyada doğum yaptığını görmek dünyalık şeklinde yorumlanır. Çok hayırlı güzel bir rüyadır bu yaşadığı dünya da ve ahirette Allah tarafından sevilen bir kul olacağı anlamını taşımaktadır.

Rüyayı gören kişi erkek çocuk doğurduysa eğer çok sevindirici olaylarla karşı karşıya kalacak ve mutluluğuna mutluluk katacaktır. Kız çocuğu doğurduğunu görmek çevresindeki bir yakınından yada arkadaşından can sıkıcı bir haber alacaktır.

Rüyada düşük yaptığını görmek;

Bu durum üzücü olsa da rüyada bunun tam tersi söz konusudur. Kişinin hayırlı güzel haberler alacağının habercisidir. Bazı şeylerin kişi için hayırlı olmadığı için gerçekleşmediğinin de bir yansımasıdır. Kişinin maddi yükümlülükleri azalacaktır. Sıkıntılarından kurtulacaktır. Yaşanamayan ama ümitle beklenen güzelliklerin yaşanacağının işaretidir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.