Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada İkizler Görmenin Anlamı
ikiz bebek
rüyada ikiz görmek

Rüyada İkizler Görmenin Anlamı

Rüyada İkiz Bebek veya Çocuk Görmek

Birbirinin kopyası gibi olan ikiz görmek, rüyayı gören kişinin var olan gelirinin, malının iki katına sahip olunacağına, kazancının artacağına, yaşadığı sürece hiç bir sıkıntısının olmayacağına işaret eder. Şayet iş yerinizde bir ortaklık yada hisseniz varsa sizin bu ortaklıkta emeğinizin ve kazancın artmasında oldukça çok etkiniz vardır.  İş hayatında küçük de olsa bir çok başarılara imza atılacağına işaret eder. İkiz görmek, çok hayra yorulur. Allah bu kişiyi her zaman doğru yola sevk eder. Bir isteği olmayacaksa da hayırlısıysa olduracak demektir. Kişinin evlilik hayatında çok mutlu bir yuvası olduğu ve bu yuvanın katlanarak daha da mutlu hale geleceğine yorulur. Eşlerin birbirlerini ne kadar çok sevdiğinin de bir göstergesi sayılmaktadır

Rüya sahibi, aile,eş ve çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve el üstünde tutulan bir kimsedir. Arkasından kuyu kazan kişiler dahi olsa ona zarar veremeyecekler. Bu rüyayı gören kişi, kimseden zarar göremez çünkü kalbinde kötülük olmayan, temiz kalpli ve sevgi dolu kimsedir. Bu kişiliği ona her zaman daha fazla güzelliklerin kazanılmasında yardımcı olmaktadır.

Rüyada İkiz Doğurduğunu Görmek

Çok sevinçle karşılanacak müjdeli bir haber alınarak mutluluk yaşanması anlamına gelmektedir. Aynı zamanda rüya sahibi yaşadığı sürece kendisine yetecek kadar başarılar elde ederek güzel bir mevki elde edecektir. Rüya sahibi okuyorsa eğitim hayatında başarılara adım adım koşacaktır.

İkiz Bebeğe Hamile Olduğunu Görmek

Kişinin manevi anlamda sıkıntıda olduğu ve bir süre bu sıkıntılarla boğuşmak zorunda kalınacağının habercisidir. İlerde kendi hayatını daim edecek kadar kazanç elde edeceğinin de göstergesi sayılır.

İkiz Kardeşi Olduğunu Görmek

Kişinin aile hayatında el üstünde tutulduğu ve kardeşleri tarafından çok sevildiğinin habercisidir.

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.