Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Nar Görmek
nar tanesi
rüyada nar görmek

Rüyada Nar Görmek

Nar, bereketin, bolluğun, artan rızkın, evladın müjdecisidir.  Bazı yorumculara göre nar, mal varlığına ziynet eşyasına da işaret etmektedir.  Aynı zamanda hastalıklardan kurtulunacağı ve şifa bulunacağının habercisidir. Rüyasında nar gören kişi maddi anlamda çok zengin olacaktır.

Rüyada Nar Çiçeği Görmek

Çiçek, bekar bir erkek gördüyse, hayırlı, güzel, alımı bir kadınla izdivaca işaret eder. Eğer bir kadın gördüyse nar çiçeğini hayırlı evladının olacağının müjdecisidir.

Rüyada Nar Tanesi Görmenin Anlamı

Nar tanesi görmek, malının, parasının üstüne mal, bol kazanç ekleneceğinin müjdecisi sayılır. Görülebilecek en güzel rüyalardan biridir. Bereket bolluk habercisidir. Bekar kimse için evlilik, evli kimse içinse  hayırlı evlat sahibi olunacağının işareti sayılmaktadır.

Rüyada Nar Yemenin Anlamı, Rüyada Nar Yediğini Görmek

Eğer yenen nar tatlı ise, hayırlı kazanca, hayırlı eşe ve hayırlı evlada işaret eder. Yakın zamanda kısmetin artacağı, gelirin yükseleceğinin habercisidir. Ekşi nar, helal yoldan elde edilmeyen rızka yorulur. Hasta bir kimse rüyasında nar yediğini görürse eğer tez zamanda şifasını bulur. Hastalıklarından hayırlısıyla kurtulur. Bir başka yorumcuya göre bekar bir kimsenin ekşi nar yemesi, genç kızın bir gönül işinin olacağının habercisi sayılır. Yalnız gönlünü kaptıracağı kişinin pek hayırlı olmayacağının da işareti sayılmaktadır bu yüzden kişi kendine çeki düzen vermelidir.

Rüyada Nar Ağacı Görmenin Anlamı

Rüyada nar ağacı, gören kişinin bir mirasa sahip olacağının habercisidir. Nar ağacı görmek, kendisinin bile takip edemeyeceği helal kazanca yorumlanır. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin bu var olan gelirini ailesiyle paylaşacağı, zor durumda olan yakınlarına yardımcı olacağının habercisidir.

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.