Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Aldatıldığını Görmek
aldatıldığını görmek

Rüyada Aldatıldığını Görmek

Rüyada Aldatılmak

Rüya sahibi kendisinin aldatıldığını gördüyse eğer kişi hak yolundan ayrılmayan düzgün bir kimsedir. Allah kapanan tüm kapılarını kendisine açacak ve yardım edecektir. Bazı yorumculara göre rüyasında eşi yada beraber olduğu kişi tarafından aldatıldığını görmesi, iş hayatında olan kimseler için dikkat edilmesi gerektiğinin işaretidir. Bazı şeylerin kendisinin haberi olmadan gerçekleşmesi sonucu dolandırılabileceğine yorulur. Rüya sahibinin yapmadığı şeyler karşısında sorumlu tutulacağına yorulur. Aldatıldığını görmek bazen de kişinin kazancının artması şeklinde yorumlanır. Beklenen güzel haberlerin alınacağına da işaret eder.

Rüyada Eşinin Aldattığını Görmek

Eşler arasında anlaşmazlıkların yaşandığı, durgun anlaşması zor bir döneme girildiğini simgeler. Evli eşler birbirleriyle iletişim kurmakta zorlandığı için bazı kopukluklar tartışmaları doğuracaktır. Sakin kalınmasında yarar vardır.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.