Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Türbe Görmek,Rüyada Ceviz Görmek,Rüyada Fındık Görmek

Rüyada Türbe Görmek,Rüyada Ceviz Görmek,Rüyada Fındık Görmek

Sevgili okurumdan gelen rüya;

Merhaba ben ruyamda eşim ben ve yanımızda iki kız iki erkek var ve kızın birinin sacları sarıydı ve hep beraber camlık bir ormana girdik az yukarıda turbe var diyor kızlar oraya cıkalım diyorlar cıkıyoruz ve bi agacın dibi hep ceviz doluydu ben topluyorum eşime sesleniyorum bitanem ne kadar cok ceviz var diye biraz topladıktan sonrada cam fıstıgı ve fındık topluyorum ve turbenin yanında yuksek bi duvar ustune rengarenk tabak var kimisinini içinde su dolu kimisinin içi boş bazısının içide ceviz fındık var orda oturum cam fıstıgını actım içinden yeşil fıstık cıktı ve bitanede ceviz kırdım cevizin içi curuktu sonrada fındık kırdım içi vardı orda uyandım ne anlama geliyor yanımızdakı o iki kızka iki erkegi tanımıyorum

Sevgili okurum; Rüyanın hem güzel tarafları var hem de güzel olmayan tarafları var. Türbe görmen senin eşinin ve diğer kişilerin güzel bir şey yapması yada yapacağı anlamına gelir. Birilerini memnun edecek içinde bulundukları kötü durumdan kurtulmalarına feraha ermelerine yardımcı olacak sevap işleyeceksiniz. Bu birisine bir iyilik olabilir, yardım olabilir. Ceviz görmek, rüyayı görenlerin helal rızık kazandığı, mala, işaret eder.

Fındık fıstık pek hoş değildir.Çevrenizde sizi çekemeyen arkanızdan konuşan kişilerin varlığına işaret eder. Bunlar sadece arkanızdan konuşurlar.Size zarar veremezler. Tanımadığınız kişileri rüyada görmeniz sizin yaptığınız iyilikleri birilerinin gördüğü anlamına gelir.Yani bilerek bilmeyerek yaptığınız iyiliklerin varlığının habercisidir. Cevizin içinin boş olması beklenen bir para, hazine vb. bir şeylerin olmayacağı anlamına geliyor.Beklentilerinizin şimdilik boş olduğunu ifade eder. Yeşil fıstık güzeldir. Hayatınızda bazen bazı isteklerinizin bütününün değil bir kısmının gerçekleşeceği anlamına gelir.

Hayırlısı diyelim.

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.