Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada İş Makinesi Görmek

Rüyada İş Makinesi Görmek

Rüyada İş Makinesi Görmek

Bu rüya, kişinin hayatında derinden değişikliklerin habercisidir. Rüya sahibi, iş hayatında bazı köklü değişikliklere adım atabilir. Bazen bu tarz köklü değişikliklere kalkışıldığında çok dikkatli olunması gerekir.

Bu rüya bazen gören kişiye işaret niteliği taşır. Rüyayı gören, hayatında yapacağı işle ilgili değişiklikleri düşünerek yapmalı. Sonucunu düşünerek adım atılmalı. Mevcut işten tamamen farklı bir sektör ve işe atılınacaktır. Ne kadar iyi olur, onu zamanla yaşayarak görecektir kişi.

Kişi maddi anlamda bazı girişimlerde bulunup, mevcut kazancına ek gelir elde edecektir. Belki çok büyük kazançlar olmayacak ama ek gelir elde edecektir. Ev halkının gelirinin yükseleceğine işarettir.

Rüyada iş makinesi görmek, güç, kuvvet, iktidar göstergesidir. Kişinin güçlü bir karektere sahip olduğunun tuttuğunu koparan bir kişi olduğunun göstergesidir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.