Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Tatil Yeri Görmek?

Rüyada Tatil Yeri Görmek?

Rüyada Kendini Tatil de Görmek

Kişi kendisini ve yakınlarını bir tatil beldesin de görmüşse eğer, öncelikle kendisine dair bazı belirsizlikler içinde demektir. Kişinin hayatında çokta güzel şeylerin olmadığı ama beklentilerinin olduğu anlamına gelir. Yalnız; bu beklentilerin gerçekleşmesi için gerekli çaba gösterilmiyor anlamına gelir.

Rüya sahibi kendisini tatilde bir otel yada benzeri yerde gördüyse, bu işsizlik sıkıntısı, yada kişinin hiç bir şeye el atmaması anlamına da gelmektedir. Kendisinin bu hayatta herhangi bir yerde olmaması, kimseye faydasının dokunmadığı gibi anlamları da içermektedir.

Bu düzenin böyle gitmeyeceği ve yakın zamanda gerekli ve yeterli çabayı gösterdiği sürece elde etmek istediği mevkiye ve kazanca sahip olunacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Otelde Tatil Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin yeni ortamlara gireceğine işaret eder. Bu ortam yeni bir iş ve getirdikleri olabileceği gibi aile ile alakalı bir ortam değişikliği de olabilir. Güzel gelişmelere açık olunmalıdır. Kişinin çevresi ailesi tarafından sevilen bir kimse olduğu, yardım sever olduğu ve her daim güzel anılarla anıldığı anlamına da gelir.

Rüyada Otel Odasında Dolaptan Giysilerini Topladığını Görmek

Rüya sahibinin geliri yüksek bir işe atılacağı, değişik ortamlarda bulunacağı şeklinde yorumlanır.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.