Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Üzüm Görmenin Anlamı

Rüyada Üzüm Görmenin Anlamı

Rüyayı gören kişi eğer üzümü mevsiminde görmüşse toplu bol rızka ,toplu mala mülke güzel dostluklara arkadaşlıklara işaret etmektedir.Görülen üzüm asma ise bir yolculuk sonrası elde edilecek kazancın olduğuna, dallarda sarkmış üzümse bereketin artacağı anlamına gelir.

Rüyayı gören kişi çok kısmetli bir insan demektir. Üzüm rengine göre de bazı detaylar vardır. Örneğin beyaz üzün temiz bol bereketli kazanca kısmete, kara üzün kedere üzüntüye dilenen isteğe ulaşılamamasına, kırmızı üzüm tez zamanda elde edilecek güzel kazançlara berekete bolluğa ve güzel dostluklara kapı açmaktadır.

Rüyada mevsiminde üzüm topladığını görmek görülecek en güzel rüyalardan biridir. Rüyayı gören kişi hayatı boyunca kendi elleriyle alın teriyle bol kazanç, mal, mül sahibi olacak demektir hem de zahmetsizce hakkıyla. Allah yolunu açık edecek demektir,Allah’ın sevgili kullarından bol rızıklı bol muhabbetli ve sevilen özlenen hayırlı bir insan olduğuna işaret eder.

Şayet mevsimin dışında görüldüyse üzüm çok hoş olamayan can sıkıcı bir durumla karşı karşıya kalınacağı anlamına gelir. Ne yaparsa yapsın kazancıda rızkı da bir elinden alıp diğerinden geri alınacaktır. Mevsiminin dışındaki üzüm aynı zaman da hastalık habercisidir. Rüyayı gören kişinin bir anda hastalıkla karşı karşıya kalacağının habercisi olabilir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.