Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Tekerlekli Sandalye Görmek
rüyada tekerlekli sandalye görmek
rüyada tekerlekli sandalye görmek

Rüyada Tekerlekli Sandalye Görmek

Rüyayı gören kişi, iş hayatında oldukça yoğun ve yorgun günler geçiriyor ve işlerini yetiştirmekte zorlanıyor demektir. Bir kaç işle uğraşmaktan her işi yarım kalıyor düşüncesi beynini kemirmekte. Sosyal hayatını uzun zamandır erteleyerek hayatın akışında sürüklenen beynen ve bedenen yorgun düşmüş kişiyi temsil eder bu rüya. Aynı zamanda aile hayatında da çok olumlu günler geçirmediğinin işaretidir.

Rüyada Tekerlekli Sandalye İle Gezdiğini Görmek

Bu rüyayı gören kişi, kendi yakınından hiç beklemediği güzel bir haber alır. Yıllarca hayalini kurduğu mevkiye ulaşacak işinde başarılı olacaktır. Çalışma hayatındaki başarılarından dolayı kendisine gereken ilgi ve alaka gösterilerek hak ettiği kazanç kendisine verilecektir. Rüya sahibinin yaşadığı maddi ve manevi sıkıntıların zamanla geride kalacağının da habercisidir. Bir takım şeyleri kişi elde etmek için kendi çabalamalı başkalarından yardım beklememelidir. Emek vererek elde edilecek kazancı da nitelemektedir.

Rüyada Tekerlekli Sandalye Sürmek

Tekerlekli sandalyede başkasını sürdüğünüzü görmeniz, yardıma ihtiyacı olan birine destek olacağınıza işaret eder. Bu kişi tekerlekli sandalyede sürdüğünüz kişi de olabilir o kişinin yakını da olabilir. Doğrudan maddi yada manevi bir yardım olacağı gibi, dolaylı yoldan farkında olmadan da yardımcı olabilirsiniz. Bazen böyle rüyalar kişinin hayatının yolunda gittiği ve başkalarına da destek olma arzusunda olduğuna işaret eder.

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (3 votes, average: 4,33 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.