Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Akan Su Görmek
rüyada akan su görmek
rüyada akar su görmek

Rüyada Akan Su Görmek

Su,  saflığın, temizliğin bolluğun, bereketin, güzel haberlerin müjdelerin simgesidir. Rüyayı gören, başarılı, zeki, neyi nerede yapması gerektiğini bilen oldukça düzgün bir kimsedir. Aile hayatında sevecen, düzenli ve yardım severdir. İş hayatında ise, başarılara imza atılacak, doğru zamanda doğru kararlar alınacak demektir. Bu rüya aynı zamanda, yeni girişimde bulunulacak işlere adım atarken biraz dikkat edilmesi gerektiğini işaret eder. Bazı kararları alırken daha detaylı hareket edilmesinin işareti niteliğindedir. Rüya sahibi, bolluk, bereket içinde ferah sıkıntısız bir hayat sürecektir.

Rüyada Bulanık Akan Su Görmek

Bu rüya çok hayırlı sayılmaz. Temiz olmayan suyun aktığını görürseniz, yapacağınız işlere başlarken dikkatli adım atmanız gerektiğinin habercisidir. Çevrenizdeki kişilere dikkat etmelisiniz. Siz farkında olmadan size zarar vermek isteyenlerin varlığının habercisidir. Kirli su hoş olmayan can sıkıcı olayların yaşanacağının ve sakin davranılması gerektiğini de göstermektedir.

Rüyada Berrak Akan Su Görmek

Oldukça güzel bir rüyadır. Su her şeyi temizleyendir. Bolluktur, berekettir. Geçmişte yaşanılan yapılan hataların arkada bırakılacağı ve temiz bir geleceğin sizi beklediğinin habercisidir. Bu rüya aynı zaman da bir yerlerden gelecek toplu mala, paraya da işaret etmektedir. Rüya sahibinin uzun bir hayatı olacak ve sağlık sorunları yaşamadan mutlu yıllar geçireceğinin habercisidir. İş, aile ve sosyal hayatta her zaman mutlu olacağı kararlar alınacaktır.

Rüyada Akarsu Görmek

Temiz ve bol bol akan su hayırlı ömür, sağlık, sıhhat ve bol kazancı simgeler. Eğer akar su bulanık ise, can sıkıcı günler geçirileceği ve ufak tefek tartışmalar yaşayarak gerileceğinizin habercisidir. Akar su eğer coşkulu değil az miktarda su ise, kazanılacak gelirin azalacağının habercisidir. aile hayatında ise, bir takım problemlerle ne kadar kaçmaya çalışsanız da yüzleşeceğinizin habercisidir.

Rüyada Su Görmek

Su, ferahlık, temizlik, bolluk, berekettir. Rüyada görülen su temiz ise, güzel bir geleceğin sizi beklediğinin müjdecisidir. Görülen su kirli ise, bazı karışıklıkların olacağını haber verir. Yani aile yada iş hayatında bazı anlaşmazlıkların yaşanması söz konusu olabilir.

Çeşmeden Su aktığını Görmek

Bol rızık anlamına gelir. Uzun ömürle yorumlanır. Su temizse geçim sıkıntısı yaşamadığınız, mutlu, huzurlu bir hayat sizi bekliyor demektir. Çeşmeden su gelmiyorsa beklediğiniz, hayal ettiğiniz şeylere ulaşamayacağınızın habercisidir.

Bardaktan Su İçtiğini Görmek

Hak ettiğiniz hayatı yaşamak için biraz çaba sarf etmeniz gerekmektedir. Az çaba harcayarak istediklerinizi kolayca elde edeceğinizin habercisidir. Ne kadar çaba harcarsanız o kadar güzel bir gelecek sizi bekliyor demektir. Allah bol kazanç ve rahatlık verecektir.

Rüyada Birine Su Verdiğini Görmek

Sizden yardım bekleyen birinin varlığına işaret etmektedir. Rüyada gördüğünüz kişiye su verdiğinizi görmek, o kişinin sizin desteğinize ihtiyacı olduğunun işaretidir. Bazen her şey maddi yardım olarak değerlendirilmemelidir, çoğu zaman insanların manevi desteğe ihtiyaç duyduğunu unutmamalıyız.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.