Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Beyaz Eşya Görmek Ne Demek
rüyada beyaz eşya görmek
rüyada beyaz eşya görmek

Rüyada Beyaz Eşya Görmek Ne Demek

Rüya sahibinin bir takım sıkıntılarının olduğunu ifade eder. Kişi içinde bulunduğu durumdan yardım almadan kendi çabasıyla çıkacaktır. Zor durumlarda kalınacağı fakat çaba sarf ederek üstesinden gelineceğine işaret eder.

Rüyada Buz Dolabı Görmek

Görülen buz dolabı, gizlenen, saklanan bir takım şeylerin olduğu ve bunları kimseye söylemek istemediğini ifade eder. Bu söylenmesini istemediği sır kendisiyle ilgili olabileceği gibi, bir başkasına ait saklanan bir sır da olabilir. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişi erkek ise, kişi namuslu, hayırlı ve oturup kalkmasını konuşmasını bilen kişi ile evlenileceğinin habercisidir.

Rüyada Çamaşır Makinesi Görmek

Rüyada görülen çamaşır makinesi, kişinin sıkıntılarının artık ortadan kalkacağı, hayırlı işlere kalkışıp alnının akıyla bu işlerden başarı elde edeceği, çevresindeki insanlarında güzel kazançlar elde etmesi için kendisine nasihatler de bulunacağını işaret eder. Aynı zamanda çamaşır makinesi güvenilir özü sözü bir kimseyi de işaret etmektedir.

Rüyada Bulaşık Makinesi Görmek

Rüyayı gören kişiye zarar verecek kimsenin olmadığı, çevresindeki onu seven kişilerin bu kişiyi koruyup kolladıklarının habercisidir. Kişi Allah Telaya karşı manevi bütün görevlerini yerine getiren, insanlara yardımcı olan güzel ahlaklı kişi olarak da tanımlanır.

Rüyada Beyaz Eşya Satın Aldığını Görmek

İyi dostlar biriktirildiğine, ahlaklı düzgün kişiliğe işaret eder. Maddi olarak daha iyi şartlar altında bir yaşam sürüleceğinin de habercisidir. Aynı zaman da iş hayatında çok daha iyi statülere erişileceğinin de bir işareti olarak sayılır.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.