Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Kendi Bedenini Vücudunu Çıplak Görmenin Anlamı
ruyada kendini ciplak gormek
ruyada kendini ciplak gormek

Rüyada Kendi Bedenini Vücudunu Çıplak Görmenin Anlamı

Kişi rüyasında kendi bedenini gördüyse bu bir kaç şekilde yorumlanmaktadır. Öncelikle rüyada görülen vücut bütün şekilde görüldüyse yani bütün de eksiklik yoksa bu kişinin sağlığının yerinde olduğunun habercisidir. Eğer vücutta eksiklikler var ise örneğin rüyayı gören kişinin kulağının biri yok ise bu rüyayı gören kişinin kısa süre sonra bir rahatsızlık geçireceği anlamına gelmektedir.

Rüyayı gören kişinin vücudunda herhangi bir yerinde KIL,TÜY olduğunu görmesi sıkıntıya işarettir, rüya gören kişinin duyacağı bir olaydan dolayı üzüntülü günler geçireceği anlamına gelmektedir. Vücutta görünen Tüy,kıl uzun ise uzun sürecek meşakkatli bir yolda hastalıklarla boğuşacağının habercisidir. Tedavisi uzun sürecek bir rahatsızlığının olacağı anlamında yorumlanmaktadır.

Rüyada kendisini çıplak görmek bazende kötü haberlerin duyulacağı anlamına da gelmektedir. Rüyayı gören kişi kendi cinsel organını görürse eğer yada bir başkasını çıplak görürse  bir cenaze haberi duyulacağı şeklinde de yorumlanmaktadır. Rüyada kadın cinsel organını görmek bir erkek cenazesi duyulacağı, erkek cinsel organı görmek ise bir kadın cenazesi duymak anlamında da yorumlanmaktadır.

Bazen tam tersi rüyada çıplaklık eğer vücutta herhangi bir darbe morarma söz konusu değil ve pürüzsüz ise güzel ve uzun bir hayata işaret etmektedir. Rüyayı gören kişinin vücudunda morluklar karartılar mevcut ise kişinin bir konudan dolayı sıkıntıda olduğu yada sıkılacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.