Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada eşine kahvaltı hazırlamak, çatlak yumurta kırık bardak görmek

Rüyada eşine kahvaltı hazırlamak, çatlak yumurta kırık bardak görmek

Sevgili okurumun rüyası;

Merhaba ben ruyamda mutfakta eşime sabah kahvaltısı hazırlıyorum yumurta kaynatmakiçin dolabı acıp yumurta alıyorum ama elime aldıgım yumurta caltaktı onu bırakıp diger yumurtalara bakıyorum bir kactaneside catlaktı sonra catlak olmayanlardan iyisini alıp kaynatıyorum ve elim cay bardagına degiyor yezgahın ustun de yuvarlanıyor elime aldıgım kenarı kucuk bir şekilde kırılmıştı diger cay bardaklarına bakıyorum onların kenarıda kırıktı cöpe atıyorum bardakları sonra eşim geliyor eşimi bir anda karşımda görünce korkuyorum orda uyandım ne anlama geliyor.

Öncelikle genel değerlendirme yapmam gerekirse; pek hoş olmayan şeyler yaşayacağınızı söylemek isterim. Tartışma ortamı dedikodu ortamı olacak. Kendinizi bu duruma düşürmeyin. Sessiz kalın, sakin kalın derim. Yumurta laftır. Hoş olmayan laf, dedikodu gibi. Eşiniz de dahil olabilir bu duruma. İstemli veya istemsiz. Evinizle alakalı olabilir, sizinle alakalı olabilir, eşinizle alakalı olabilir bu hoş olmayan durum. İster yiyecek ister eşya olsun kırık iyi değildir. Kişilerin kırılıp üzülmesi şeklinde yorumlanır. Birbirinizi üzecek ortam oluşturmamaya özen gösterin derim.

Hayırlara çıksın inşallah.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.