Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada baba abi görmek,rüyada aileyle tartıştığını görmek,rüyada kedi görmek, rüyada sincap görmek

Rüyada baba abi görmek,rüyada aileyle tartıştığını görmek,rüyada kedi görmek, rüyada sincap görmek

Merhaba ben ruyamda annemgilin evde ablamın 9yaşındaki oglu ile balkonda oturuyorum babam iki abim bahcede sincap yakalayıp kafasını kesiyor babam ve eve geliyorlar buyuk abim benim yanıma bolkona geliyor kediler az yemek dokmuş abimde ablamın ogluna kızıyor sen doktun diye cocuga tokat atıyor sonra cocuk aglıyor ben abime kızıyorum ve abimle itişip tartışıyorum mutfaktan su alıp balkonu yıkamaya giderken abimin kafasına su dokuluyor abim dişarı cıkıp geri geliyor kucuk abimle babam mutfakda babamın elinde ici şehriye dolu bidon var ve buyuk abim babamın sırtına yumruk vuruyor babamla kavga cıkartıyor ve bende sobanın onunden maşayı alıp abimi duruyorum babamla beraber orda uyandım ne anlama geliyor.

Öncelikle genel anlamda rüyayı yorumlarsak; birbirine bağlı ve birbirini seven destek olan aile anlamına geliyor. Erkek çocuğu görmek her zaman iyidir. Güzel şeylerin olacağı anlamına gelir.Rüyada görülen sincap çok güzeldir. Hayırlara yorulur. Güzel haberlerin hayırlı işlerin habercisidir. Aynı zamanda birbirine bağlı tutkun aileleri temsil eder. Yardıma ihtiyacınız olduğunda önce aileniz sonra çevrenizde sizi sevenlerin hemen yardımınıza yetişeceği haberidir. Sevilen yüzlü gülen düzgün bir kişi olduğunuza işarettir. Eğer sincap öldüyse bu bir gönül ilişkisinin varlığı anlamına geliyor olabilir. Çevrenizde birisi birine karşı birşeyler hissediyor olabilir ama açılamıyor olabilir. Bunu siz de duyacaksınız demektir.Bazen de sincap yakalamak hiç beklenmedik anda güzel bir teklif almaya yorulur.

Rüyada kedi görmek bazen çocuk habercisi bazen de çevrenizde iki yüzlü insanların varlığının habercisi sayılır. Toparlarsak genel anlamda güzel bir rüya fakat karışık bazı duyguları barındırdığınızı düşünüyorum. kafanızda bir çok düşünce var bir araya gelemiyorlar. En güzel tarafı birbirine bağlı bir aileye sahip olduğunuz. Abinize maşayla vurmanız ona destekçi olduğunuz anlamına geliyor. Su temizlik saflıktır. Sıkıntılardan arınmak kurtulmaktır. Çocuğa tokatta yine güç göstergesidir. güzeldir. Ağlaması bir haber alacağınız anlamına gelir.

Allah hayırlara çıkartsın diyelim

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.