Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Ağlamaktan Sesinin Kısıldığını Görmek Ne Demek ?

Rüyada Ağlamaktan Sesinin Kısıldığını Görmek Ne Demek ?

Kişinin Rüyasında bağırmaktan, ağlamaktan sesinin kısıldığını görmesi; rüyayı gören kişinin bazı sıkıntıların içinde olduğu, psikolojik  olarak yıprandığı bir döneme girdiğinin habercisidir.Rüya sahibinin yaşayacağı, yada yaşadığı bir olayın onu manevi olarak olumsuz etkileyeceği, bu durumdan dolayı ufak tefek rahatsızlıklar geçireceğinin habercisidir.Özellikle aile içerisinde sorunların yaşanacağı, yada yaşandığının göstergesidir. Rüya sahibinin mutsuz olacağı, üzüntüsünden canının yanacağının işaretidir.

Bunun yanı sıra rüya sahibi dini inancı bütün bir kimsedir ve edeceği duaların kabul olacağının işaretidir. Allahtan dileyeceği tüm istekleri gerçekleşecek, canını sıkan bir çok kişi olacak, kuyusunu kazan da ama hiçbiri amacına ulaşamayacaktır. Kişi dilediği hayatı sürecektir. Güzel bir ömrü olacaktır. Aynı zamanda rüya sahibi, duygusal anlamda düştüğü boşluğu tekrar dolduracaktır.

Yolunda gitmeyen ilişkisi düzelecektir. Girdiği duygusal tramvadan çıkacaktır. Kısa süreli bir duygusal çöküntü yaşanmış olacaktır.

Rüyada ağlamaktan bağırmaktan sesinin kısıldığını görmek, bekar kimseler için kuracağı yuvanın tüm sorumluluğunu alacağı, girilebilecek bazı olumsuz durumlarda kendisinin çabasıyla gücüyle ve olumlu duruşuyla bu sorunun da üstesinden gelecektir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.